שיעורי קבלה מכניסים את כל הלומד אותם לראשונה אל עולם הקבלה הרוחני המופלא. מי שמתוודע אליו ומתמיד הלאה בשיעורים נוספים, רוכש ידע רוחני רב המסייע לו בקבלת כלים קבליים להתנהלות מעשית בחייו. הקבלה מתמקדת בעניינים שמעבר לזמן ולמקום ובכך ייחודה והיתרונות שהיא מביאה עימה. ניתן ללמוד לימודי בסיסיים ואחר כך קורסים מתקדמים. “מרכז נופך למחקר ולימוד הקבלה” הינו מרכז בעל תשתית מקצועית ללימודים מקוונים אלו.

שיעורי קבלה- להעשרת העולם הרוחני

שיעורי קבלה פותחים צוהר ללומד לטובת התבוננות פנימה. מרבית האנשים שרויים במעגל מתיש של חיים שגרתיים השואבים מהם כוחות. לעיתים, הם אוזלים ונתקעים ללא יכולת להתחדשות. בנקודת זמן זאת יכולים שיעורי קבלה לסייע רבות. על יד שלוש שאלות פשוטות של למה, איך, ומה, ניתן לקבל גם תשובות מתוך הנפש פנימה. כך ניתן יהיה לזהות טוב יותר את מסע החיים עד הלום, ולקבל מושג על התכונות והרצונות הקיימים בצורה חדה יותר. מה שעשוי להוביל להתוויית דרך למימוש עצמי, להשגת מטרות שעד עתה היו רק יעדים לא ברורים. הלימודים מעניקים איזון נפשי שהיה חסר ולצידם גם יוצרים סביבה מכילה יותר. כך, על ידי למידה על הקשבה, נתינה וקבלה. בנוסף לומדים על חשיבות הארגון בו עובדים וחיים, על ניצול יתרונותיו ללא ויתור על הייחודיות העצמית, לומדים לעמוד בפני גילויי קנאה וחוסר כבוד מצד אנשים ועל הדרך לנצל את התובנות מהן להתקדמות. קיימים נושאים חיוניים נוספים.

לימודי בסיס והמשך

לימודים בסיסיים נסבים על יסודות הקבלה, ספר הזוהר, הדרך להתבוננות פנימית, תובנות ותרגולים נדרשים ועוד. לימודי המשך מתמקדים בנושאים ספציפיים יותר כמו: תטא הילינג, התמקצעות במפות התקשור, התמקצעות בחותמות המלך שלמה, התמקצעות בע”ב השמות ועוד. הכלים הקבליים המתקבלים מסייעים בהתנהלות השוטפת בנושאי זוגיות, עבודה, גידול ילדים, פרנסה ועוד.

לימודים מקצועיים

בעל “מרכז נופך למחקר ולימוד הקבלה” השקיעו הון וידע כדי לייצור מערך המאפשר לימודים מקוונים ביחידות, בקהילה ובקבוצות. ההמלצה היא ללמוד גם בקבוצות כדי לחוות טוב יותר את החומר והאווירה סביב. מומלץ לייצור קשר ולקבל ריאיון אישי.

שיעורי קבלה למתחילים

שיעורי קבלה למתחילים מלמדים על יסודות עולם הקבלה ועל נושאים אחרים חשובים בו. לכל מתחילי למידת הקבלה, צפויה חוויה רוחנית מהמעלה הראשונה אשר תסייע להם להבין את עולמם הפנימי. היתרון הבולט הוא קבלת איזון נפשי וקבלת כלים קבליים להתמודדות מול העולם החומרי המקיף. הלימודים הינם מקוונים וניתנים להיעשות ביחידות, בקהילה ובקבוצות. “מרכז נופך למחקר ולימוד הקבלה” הינו מרכז מקצועי המיועד לישראלים ולאנשים מכל העולם.

שיעורי קבלה למתחילים – נושאי לימוד מגוונים

שיעורי קבלה למתחילים מאפשרים להתבונן פנימה בצורה מרוכזת ואישית. כך ניתן לסקור את הדרך מהעבר להבין את ההווה וליצור הזדמנות להתנהלות מיטבית הלאה. המרצים שואלים, בין היתר, שאלות פשוטות כמו למה, איך ומה והתשובות הניתנות מבהירות מצב נתון. התרומה העיקרית היא קבלת כלים קבליים למימוש עצמי, להשגת יעדים ומטרות שעד עתה היו ברקע ועתה הופכות לחדות יותר. השיעורים מחדדים גם את מערכת היחסים של האדם לבין עצמו ובינו לבין זולתו המקיפה אותו. זאת על ידי לימוד להקשבה, המובילה בין היתר לנתינה ולקבלה.  העולם סביב הופך לטוב ומכיל יותר. בנוסף לומדים איך לתפקד בתוך ארגון גדול כמו מקום עבודה ולנצל יתרונותיו מבלי לוותר על הייחודיות. תובנה אחרת היא על יד מציאת קשיחות להתמודדות מול תופעות פוגעניות של קנאה, חוסר כבוד וידע איך לנצל את המצב הנותר להתקדמות. הלימוד מאפשר לפתור בעיות בתחומי פרנסה, זוגיות, גידול ילדים, בריאות וכדומה.

קורסים מתקדמים

קורסים מתקדמים מתרכזים בנושאים ספציפיים יותר כמו: תטא הילינג, התמקצעות במפות התקשור, התמקצעות בחותמות המלך שלמה, התמקצעות בע”ב השמות ועוד. הלימודים הינם מקוונים ויש צורך להכירם היטב, ולצורך כך קיימים ראיונות אישיים הכוללים גם ייעוץ והדרכה לנצלם.

תשתית מאורגנת לשיעורי קבלה במרכז נופך

“מרכז נופך למחקר ולימוד הקבלה” מכיל תשתית מאורגנת הכוללת אביזרים מתקדמים, כלים דיגיטאליים, תוכנות לימוד מתאימות ומרצים בעלי ידע וניסיון. בכל אלו הושקעו מחשבה רבה ומשאבים רבים. מומלץ ללמוד במרכז מעולה זה כדי לנצל את כל היתרונות שהוא מסוג לספק. לימודי קבלה תורמים לנפש ולחיים המעשיים וראוי ללמוד אותם היטב.

שיעורי קבלה באינטרנט

שיעורי קבלה באינטרנט מיועדים כל מי שרוצה ללמוד את העולם המסקרן והמופלא הזה. הקבלה מכניסה בבת אחת את המתעניין לעולם רוחני המאזן רבות את העולם החומרי שמסביב. הוא מכוון לדרכים להתבוננות פנימית ליצירת איזון נפשי ומאפשר קבלת כלים קבליים להתמודד עם העולם שמסביב. ניתן ללמוד לימודי בסיס ולימודי המשך מקוונים. “מרכז נופך למחקר ולימוד הקבלה” מאפשר לימוד מקיף ומעניין.

שיעורי קבלה באינטרנט – מחדד חשיפה לעולם לא מוכר

שיעורי קבלה באינטרנט יכולים לתרום לכל אחד. הם מספקים מידע וידע על הדרכים להתבוננות לנפש פנימה. רבים המצויים במעגל חיים מתיש אינם מתעכבים לעשות זאת, וגורמים לעצמם צלקות נפשיות העלולות לפגוע בתפקוד שלהם. במרכז ההרצאות צפות מעת לעת 3 שאלות. למה, איך ומה. כאשר מתעכבים עליהם ומחפשים תשובה מוצאים תובנות מהותיות כמו רצונות, ותכונות קיימות שלא מומשו. מכאן, קצרה הדרך למימוש עצמי, להשגת מטרות ויעדים שעד עתה נחשבו לבלתי מושגים וליציאה לדרך חדשה טובה. יתרון אדיר נוסף הוא בקבלת מודעות להקשבה לזולת כולל לבני המשפחה וחברים לחיים ולעבודה. היא תורמת מאוד לקבלה ולנתינה ויוצרת סביבה מכילה ונעימה. כן, לומדים איך לנצל יתרונות של מעורבות ופעילות בארגון קיים כמו מקום עבודה מבלי לוותר על הייחודיות העצמית. בנוסף, לומדים איך להכיל אמירות או התנהגויות פוגעות מסביב ולנצלם להתקדמות אישית ועוד.

ספר הזוהר המהווה את הבסיס לקבלה, בתובנות ותרגולות למיצוי החומר, בדרכים להתבוננות עצמית ועוד. לימודי קבלההמתקדמים כוללים נושאים ספציפיים יותר כמו: תטא הילינג, התמקצעות במפות התקשור, התמקצעות בחותמות המלך שלמה, התמקצעות בע”ב השמות ועוד. הכלים הקבליים מאפשרים התמודדות מול נושאי פרנסה, זוגיות, גידול ילדים, יחסי עבודה, בריאות ועוד.

לימוד בדרכים שונות

“מרכז נופך למחקר ולימוד הקבלה” בנוי להעברת חומר ליחידים, לקבוצות או בקהילה. כל אחד יכול לבחור את השיטה ומומלץ גם להתנסות בלמידה בקבוצות המוסיפה עושר ואווירה. מומלץ לייצור קשר עם מנהליו ולקבל ריאיון אישי שמטרתו היא גם ייעוץ לניצול האמצעים הדיגיטאליים הקיימים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *