קורס: תקשור ואימון קבלי

קורס ייחודי ביותר  המאפשר לכל המשתתפים בו  להתחבר אל חלקי התודעה הגבוה שבהם, לחדד את החושים האינטואיטיבים ולרכוש כלים עוצמתיים במיוחד למפות את הנתיבים בהם מהלך האדם ולגלות את השורשים עליו לממש במהלך חיו תוך שימוש בספרי קודש  לפתיחה וחיבור אל מערכת ההדרכה העליונה לקבלת תשובות ברורות ומידיות על כל נושא רלבנטי וכן קבלת פתרונות יישומים לקיצורי תהליכים ויציאה מתקיעויות תודעתיות וגשמיות כאחיד.

אוכלוסיית יעד:

כל אדם המבקש להבין את האירועים הפוקדים את חייו, כל איש ואישה המעוניינים להתחבר ברמת השגה ממש אל המערכת העליונה, מתאים מאוד למטפלים, למתקשרים,  למאמנים ולכל מי שמעוניין להיכנס אל עולם המיסטיקה, הרוחניות והקבלה ברבדי לימוד מעמיקים ביותר.

נושאי ההרצאה:

מבנה האדם ברמות התודעה, רכישת כלי הרצון להשפיע והרצון לקבל, התמרה תודעתית, דרגות ההנהגה הרוחנית ושלבי השגתם, רמות רוחניות של האדם ואפשרויות התפתחותם, פתיחה בספר תקשור, הצגת מפות תקשור לגילוי כלי השורש (גלגולים קודמים) וכלים לתקופת החיים הנוכחית.

פתיחה במפות תקשור מבוססי ע”ב השמות, לימוד פתיחה בספר הקודש “עצת ה’ תקום”. עקרונות השכר והעונש, מידה כנגד מידה וההתמרה מעל לדרגה הזו כדרכי התמרה נשמתים.

אורך הקורס: 12 מפגשים בני 4 שעות אקדמאיות למפגש, סה”כ 48 ש”א.

https://youtu.be/R3aYNoKavdM