למה נופך? לחכמים של פעם יש פתרון מודרני עבורך

מרכז נופך, מרכז ללימודי קבלה מתקיים משנת 2001 ועוסק במחקר יישומי של תכני חכמת הקבלה הן בשיטת הכלים (תלמוד עשר הספירות) והן בשיטת האורות (לימוד מעמיק של הקבלה היישומית), כתיבה של 13 ספרים ואלפי שיעורי קבלה לציבור הרחב בכל קצוות תבל.

לקחנו עלינו להעביר את הידע המופלא היישומי הזה לכל באי עולם, לכל בר דעת המבקש לגלות את המציאות האמתית בה הוא מתקיים מבלי עשרות שנות לימוד ומבלי הוצאות הון עתק להשגת חלקיקי ידע מאלפי אנשים שלמדנו לימוד כזה או אחר והחליטו למסור אותו הלאה.

אנו מעוניינים בהנגשת ידע מרוכז עמוק ביותר שמכיל את כל תהליך הקיום בעולמנו לכלל הרבדים האפשריים להשגה ממש, בלימוד “מעשה בראשית” ו-“מעשה מרכבה”, כלומר לימוד אודות על הכוחות המופעלים עלינו מן המערכת העליונה וכן הבנה מעמיקה של מחשבת הבריאה אליה אנחנו כפופים.

לימוד חכמת הקבלה במרכז נופך מאיץ באופן משמעותי את תהליכי ההתפתחות של לומדיה ומאפשר הבנה של תהליכים אישים פנימיים שכל אדם עובר.

צוות בעל ניסיון רב וידע נרחב ביותר להעברת התכנים המעמיקים של הקבלה והעברת תהליכים פנימיים טיפוליים יאפשר לכל אחד ואחת מכם לצאת ממעגל הקשיים הגשמיים ולהביא אתכם לכדי השגה גבוה ביותר של מציאות המערכת העליונה והחשוב מכל הוא שענייני אמונת הבורא יהפכו להיות השגות ממש.

אחד הדגשים המשמעותיים בשיטת הלימוד במרכז נופך, הוא ההנגשה של הלימוד של הקבלה המדיטטיבית והמיסטית  כפי שנלמדה עוד בתקופת הבית הראשון והשני.

המידע שיש ברשות המרכז נלמד מתוך אוסף כתובי המקובלים לדורות. ולאחר חשיבה מעמיקה ועבודה רבה הנגשנו את הידע לכל אדם שליבו חפץ בהשגות הרוחניות הגבוהות ובפקיחת העיניים והדעת להבנה ברורה ורציונלית של המציאות הקיומית של כולנו.

רוב אסכולות הלמידה של הקבלה מתבססות על הקבלה הפילוסופית שהיא לכשעצמה מרהיבה אך אנו במרכז מאפשרים מעבר ללימוד הפילוסופי את הגישה לידע הגבוה בשיטת האורות ,היא הקבלה המסיטית והמדיטטיבית המופלאה.

המרכז מתמחה בהתאמת מתווה אישי ומדוייק לכניסה לעולם הקבלה לכל אדם:

תלמידים שיחפצו בשינויי דפוסים, אישי משפחתי ,ללא לימודים המבקשים קבלת ייעוץ אישי ואו טיפול.

מתעניינים שמחפשים קהילה בה יוכלו לפגוש להכיר ולשלב לימודים והנאות.

מתעניינים שיגיעו ללימודים התחלתיים סדנאות והרצאות.

תלמידים שלמדו ועסקו בקבלה ורוצים ללמד להתקדם ולהתפתח רוחנית.

אנו מזמינים את כולכם באהבה גדולה לכנס ייעוץ והסברה הקרוב!

המלצות

https://vimeo.com/280776903