מדיטציה יהודית היא טכניקת התכוונות באמצעות חשיבה מרוכזת שנועדה לשלוט על התת מודע. היסודות שלה מגיעים מעולם היהדות ומהמושגים המקובלים בו, באמצעות הטכניקה הזאת ניתן לפתח תהליכי חשיבה שיובילו להגעה לתובנות רוחניות רבות אשר יסייעו גם להכרת העצמית. משלבים את התרגולים הללו במסגרת קורסים ללימוד עולם הקבלה. “מרכז נופך למחקר ולימוד הקבלה” מעביר שיעורי קבלה מתקדמים אשר במסגרתם/בעקבותיהם ניתן גם לבצע התבוננות פנימית מעמיקה.

מדיטציה יהודית – בעיקר למתקדמים

מדיטציה יהודית קשורה לעולם הקבלה ומגיעה ממנו. היא מתאימה יותר למי שמצוי כבר עמוק בעולם הקבלה. לאחר ספיגת הנושאים העיוניים עולה הצורך גם לקיום תהליך התבוננות וכוונה. כך ניתן לגלות את העולם הפנימי העשיר, להכיר תכונות ורצונות שחלקם היו חבויים. מכאן מתחיל תהליך שינוי המוביל למימוש עצמי לטובת השגת מטרות ויעדים שהיו תמיד קיימים ברקע. בעזרת המדיטציה גם לומדים להקשיב, לתת ולקבל וכך הופכים את הסביבה הקרובה לאהובה ומכילה יותר. האושר הפנימי מתגבר לנוכח העולם הרוחני היהודי ההולך ונחשף. בפועל, קורים דברים טובים כמו: שיפור הביטחון העצמי, יכולות להתמודד טוב יותר עם פרנסה, מערכות יחסים מיטביות עם בן/בת הזוג, בריאות טובה, שפע ועוד. כל אלו תורמים גם לאיזון נפשי הנדרש מאוד בחיים הסוערים והדינאמיים המאפיינים רבים.

קורסים מתקדמים

מי שלמד קורסים מתקדמים יכול לנצל את הטכניקה הנ”ל היטב. הקורסים הבסיסיים מתמקדים ביסודות תורת הקבלה, בדרכים להתבוננות פנימה ועוד, בעוד שהמתקדמים עוסקים בנושאים ספציפיים ומסקרנים התורמים לידע, לעושר פנימי ולגיוון רב בחיי המשתלמים בהם. כך, נושאים דוגמת תטא הילינג, התמקצעות במפות התקשור, התמקצעות בחותמות המלך שלמה, התמקצעות בע”ב השמות (שמות קודש) ועוד.

מדיטציה יהודית במרכז נופך

“מרכז נופך למחקר ולימוד הקבלה” הינו בעל מוניטין בתחום. הוא השקיע רבות באיסוף מידע וחומר רב של רבנים והוגים יהודיים חשובים על הנושא ומציג אותם במסגרת הקורסים השונים. הקורסים ניתנים ללימוד ביחידות, במסגרת הקהילה ובקבוצות. מומלץ ללמוד במסגרת המרכז הנ”ל וניתן לקבל ריאיון קבלה  הכולל הדרכה מעשית על האמצעים הדיגיטאליים הקיימים. כמובן שבנוסף, שכל אחד יכול לתרגל מדיטציה יהודית בגפו או בחברת מקורבים לו.

מדיטציה יהודית סדנא

מדיטציה יהודית סדנא היא מפגש המספק כלים מטכניקות תנועה והתבוננות שמקורן בחוכמה היהודית. כל הלומד את עולם הקבלה שואף להגיע למצב בו הוא מצליח להתבונן לתוך פנימיותו. בסדנא מרוכזת הוא מיטב לעשות זאת יותר מכל. המטרה היא לספק את הדרך והכלים להתנהלות ממוקדת, טבעית ושלווה בזמני לחץ גופניים ונפשיים, וכל אלו בתוספת תובנות והארות מהעולם הרוחני של היהדות. “מרכז נופך מחקר ולימוד הקבלה” מעביר קורסים ומדיטציות בעולם הקבלה.

מדיטציה יהודית סדנא – תוצאות מרשימות למשתתפים

מדיטציה היא הדרך האולטימטיבית להכוונה, להתבוננות פנימית וכדומה, וכאשר היא מתקיימת במסגרת סדנא מרוכזת, אז ההשפעות שלה ממוקדות וגבוהות בהרבה. עולם הקבלה היהודי עוסק בעניינים שמעבר לזמן ולמקום. הוא אינו עוסק בנושאים הגשמיים אלא ברוחניים שמקורם במושגים הלקוחים מהיהדות. ספר הזוהר, שהוא הבסיס המוצהר לתורה, כולל חוכמת קבלה נהדרת שכל מי שסופג אותה יכול לממש עצמו טוב יותר. ההתבוננות פנימה מגלה תכונות ורצונות חבויים או מודחקים. בעקבות סדנאות כאלו מגלים רבים כוח ועצמה להשגת יעדים ומטרות, לומדים להקשיב לעצמם ולזולת, לומדים לתת ולקבל וחווים אושר עילאי, מה שהופך את חייהם לטובים יותר. החיבור בין העולם הרוחני והגשמי עתה ברור ומסודר יותר, וכך, ניתן לחוות זוגית טובה, בריאות איתנה, פרנסה, מערכת יחסים טובה בחברה ובעבודה ועוד.

לימודים בסיסיים ומתקדמים

הכניסה לעולם הקבלה מתנהלת בזהירות תוך כדי לימוד היסודות, הכוונה לשיטות להתבוננות עצמית, תרגול ועוד עד לפתיחת כל המסך לרווחה. הלימודים המתקדמים מרחיבים את הידע ומתמקדים בנושאים מסקרנים וחשובים כמו: תטא הילינג, התמקצעות במפות התקשור, התמקצעות בחותמות המלך שלמה, התמקצעות בע”ב השמות (שמות קודש) ועוד. בשלב הזה מקבלת מדיטציה יהודית סדנא משמעות אחרת והרבה יותר עמוקה. הכלים שהופנמו מאפשרים ניצולה ביתר שאת.

מדיטציה יהודית סדנא מקוונת

“מרכז נופך מחקר ולימוד הקבלה” הוא מרכז המכיל ידע נרחב המגיע מכל המקורות היהודיים החשובים בעולם הנ”ל. במרכז מתמחה במערך שיעורים, קורסים, והרצאות המיועדות ללימוד יחידים, בקהילה, בקבוצות ועוד. מומלץ מאוד לכל מי שרוצה להעמיק בתחום ללמוד באמצעות המערכת המקוונת של המרכז. ניתן לקבל ריאיון אישי לקראת ההצטרפות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *