ייעוץ אישי בתחום הקבלה

מי מאתנו לא חווה אתגרים בחיי היומיום בעיות כלכליות, זוגיות, אהבה, בריאות וכו’

בזמן שרוב הגדול של האנושות עסוקה בלרדוף אחר התענוגות ולברוח מהייסורים, נמצאים חוקרי הקבלה מחפשים את התבניות השורשיות לצורת החיים האנושית.

כאשר חוקרי הקבלה הגדולים עסקו במחקר רוחני ומדעי עצום והשאירו לנו בירושה מתנה מופלאה שמאפשרת לכל העוסקים בדבר לקבל את השיטה הפשוטה כ”כ והעוצמתית אשר מאפשרת לכולנו לדעת בבירור את השורש של כל המצבים שאנו עוברים מרגע לרגע כחלק מתהליך ההתפתחותית הקיומית שלנו בכדור הארץ.

אלפי אנשים פונים למרכז נופך עם  צורך עז לקבל מענה ופתרון לצאת מהמצוקות והקשיים היומיומיים במגוון רחב של תחומי החיים. שאלות כגון:

  1. הזוגיות שלי עם בן/בת זוג נמצאת בקשיים גדולים, אנחנו מרגישים שאנחנו רגע לפני פרידה. מצד אחד יש ביננו אהבה גדולה ומצד שני כעס ופער שנדמה שלא ניתנים לצמצום מה עושים ? לפרק את הזוגיות והבית ולהתחיל מחדש או האם יש דרך בורה ואפשרית לפתרון.
  2. אני מרגיש/ה שהעבודה בה אני נמצא מתישה אותי ומייסרת, אני בכלל לא מוצא שם שום סיבה להמשיך ולתפקד כל יום עם הקושי הבלתי נתפס הזה. מצד אחד אני נורא רוצה לקום וללכת ומצד שני הדאגות לפרנסה אינם מרבים ואיך אכלכל את עצמי ואת הבית. אני מרגיש כלוא בין האושר המיוחל לבין הצורך הקיומי ל”הביא אוכל הביתה”. מה עושים ?
  3. הילדים שלי בגיל ההתבגרות ואני לא מצליח להגיע אליהם. הטלטלות והקושי מולם עוברים את הגבול של איזון מוחלט. מצד אחד אני מרגיש/ה את המצפון שכ”כ מייסר אותי בחוסר היכולת שלי לתת לילדים שלי את מלוא תשומת הלב הנדרש כפי שהייתי רוצה בעצמי לקבל כשהייתי ילד, וכפי שהייתי רוצה לתת להם כיום ומצד שני את הצרכים והמטלות היומיומיות לתפקוד כהורה, כמפרנס מבלי לעצור את ההתפתחות האישית שלי. אני לא רוצה להגיע למצב שאני צריך להביא את הילדים שלי לטיפולים פסיכולוגים או אלטרנטיביים. מה עושים ?
  4. רבים מגיעים עם בעיות רפואיות ונפשיות במגוון נושאים ועניינים מורכבים ממחלות כרוניות ועד מחלות סרטן (שלא נדע), עד כדי שהרפואה הקונבנציונלית נמצאת נבוכה מחוסר היכולת שלה לתת מענה ומרפא. כשרוב בעלי הקבלה מנגישים באופן מפורט ומלא את הדרך והדפוס לאורח חיים בריא ומלא ומתוקן שהם הגורם הישיר לאיזון נפשי שיוצר באופן מיידי את הריפוי הפסיולוגי לכל עניין ומחלה.

שאלות כאלו ורבות אחרות על כל ענייני החיים מקבלות מענה מוחלט ומפורט בדרך חכמת הקבלה .

משה אלרואי אלון, המייסד והבעלים של מרכז נופך – מרכז לימודים לחכמת קבלה הפעיל כ-20 שנים בתחום הקבלה ומתמקצע במתן ייעוץ, אימון קבלי וטיפול בתדרים גבוהים. 

הייעוץ ניתן על בסיס שיטות טיפול ייחודיות: תקשור הכולל מפות תקשור, ע”ב השמות ושמותיו של השרף (מלאך) מטטר”ון בשילוב חותמות שלמה המלך. שיטות הטיפול מותאמות לסיוע בכל תחומי החיים על בסיס סודות הקבלה.

הייעוץ מאפשר לקבל תשובות לשאלות נדרשות ושימוש מקסימאלי. דרך הייעוץ 
ניתן אף להתחבר לאורות החסדים ולאורות הגבוהים.

צוות המטפלים במרכז הינו רחב וכולל אנשי מקצוע ומטפלים מוסמכים בתחומים רבים בשיטות מגוונות בהובלתו של משה אלרואי

בנוסף אנו מזמינים אתכם להירשם לקהילה שלנו .(מפנה לדף קהילה),שם תמצאו פעילויות רבות ונושאי עניין משותפים ותוכלו לקבל תשובות רבות לשאלות שכבר נשאלו בעבר.

מעוניינים בפרטים נוספים?