הרצאות ,סדנאות וקורסים

לימוד קבלה מתחיל בהבנת היקום. העולם שלנו מורכב מאתגרים שאנו לא תמיד מבינים את הדרכים בהם מוביל אותנו היקום ושואלים עצמנו שאלות עליהן אנו מבקשים תשובות במסגרת המגבלות של התפיסה והמודעות שלנו.

er4t564erter

אנו מקבלים את המציאות שבה אנו חיים כמציאות קבועה ואחידה, שקשה ואף בלתי אפשרי לשנות אותה . שיטת לימוד וחקר הקבלה טומנת בחובה את המפתח של סודות היקום תוך שילוב הידע שעומד לרשותנו על מנת שנערוך שינויים בחיינו ולהסיר את התפיסה המגבילה והשגויה. הקבלה מסייעת לנו, עומדת לרשותנו ומעניקה לנו כלים לשינוי והעצמה!

בעוד שבדורות הקודמים היה לימוד הקבלה שמור ליחידי סגולה , רבי יצחק לוריא, האר”י הקדוש ז”ל , שמשנתו הסדורה בקבלה היא הכי מקובלת עד היום אמר כי בדורות שלפני ביאת משיח “מותר ומצוה לגלות זאת החכמה

המסע לעולם הקבלה הוא עולם רוחני עשיר שכולל כלים מדהימים, שבאמצעותם נוכל ליצור עולם טוב יותר לאנושות כולה שכן כל המגיע אליו ומתוודע לממדיו העמוקים  זוכה בכלי אמיתי שבעזרתו יוכל להגיע לשינוי עצמי, משפחתי וחברתי.

סדנאות הקבלה במרכז נופך :

ביצענו מלאכת מחשבת לבניית סדנאות ייחודיות המשלבות את עולם הרגש והרוחניות של כל אחד מהמשתתפים לצד כלים שכלתניים להבנת סוגיות יומיומיות.

סדנאות קצרות ומגוונות ,הנוגעות בכל תחומי החיים:

כל סדנה מובילה לקורס לימודי המשך בצורה קלה, ברורה והדרגתית על פי מסלול מובנה.

הסדנאות מותאמות הן בזמן והן במיקום לכל אדם ונערכות גם כחוגי בית בכל חלקי הארץ.

יועצי המרכז יתאימו עבורך את מסלול הלימודים הנכון. לימודים והתקדמות נוספים נעשים במקביל בכל שבוע בלימודי הקהילה של המרכז.

במרכז נופך ,צוות מטפלים רחב הכולל אנשי מקצוע ומטפלים מוסמכים בתחומים רבים בשיטות מגוונות תוכלו לפנות אלינו בכל עת לייעוץ ואו טיפול לפני בחירת סדנא.

בנוסף אנו מזמינים אתכם להירשם לקהילה שלנו .שם תמצאו פעילויות רבות ונושאי עניין משותפים ותוכלו לקבל תשובות רבות לשאלות שכבר נשאלו בעבר.

מעוניינים בפרטים נוספים?