הסמכת יועצים / מטפלים / מאמן קבלי

מרכז נופך הוא מבין המרכזים היחידים שפותח את שעריו לציבור הרחב ללימוד ולהכשרה של כל מי שמעונין לעסוק בהוראה וחינוך בעולם הקבלה ועל ידי כך מאפשר לו להשפיע על הציבור כולו לגדול ולהתפתח.

מרכז נופך מציע מספר קורסים שמיועדים למלמדים ולמטפלים לרכוש הכשרה מקצועית מטעם המרכז ולעסוק בהכשרתם על ידי לימוד נרחב של רזי חכמת הקבלה, וכן לפתח צוות מטפלים והמאמנים הפועל במגוון שיטות טיפוליים ייחודים הנלמדים במרכז נופך.

הקורסים המוצעים: 

קורס מרצים מלמדים קורס ייחודי המאפשר לכל איש או אישה המעוניינים ללמוד את  נפלאות חכמת הקבלה, לאחר מכן לעבור הכשרה מטעם מרכז נופך על מנת לרכוש יכולות לימוד בתחום זה ויכולת להשתלב במסגרת פעילויות המרכז ו/או באופן עצמאי.

ההכשרה כוללת 4 יחידות לימוד אותם ניתן ללמוד גם כיחידות נפרדות: לימודי מבואות חכמת הקבלה, לימודי קורס תטא הילינג יסוד, לימוד יחידת אימון קבלי, לימודי  אורות החסדים בשיטת התדרים הגבוהים. לאחר ההכשרה המשתלם יגיש עבודת סיכום וכן יחידת פיילוט בצורת פרק מצולם בווידיאו, בו יציג המשתלם את עצמו מרצה מול מספר אנשים ומעביר את התכנים של מבואות לחכמת הקבלה.

לאחר ההכשרה יתאפשרו למלמד החדש/ה מספר אפשרויות להשתלבות במערך המלמדים של המרכז ויוכל לעבוד כמורה מטעם המרכז, או כיחידה עצמאית  שלוקחת חלק פעיל בכל מערך השיווק וההפצה (באפשרות זו יקבל המרצה % משמעותי מההכנסות בפעילויות אותם יעביר), מלמדים בעלי תכנים וידע קודם בנושאים אלו ואחרים יוכלו לפתח תכנים/סדנאות וקורסים  משולבים ביחד עם מערך הפיתוח של המרכז.

קורס מאמן ויועץ קבלי המשלבים מפות תקשור המבוססות על- ע”ב השמות

מה זה תקשור ואימון קבלי ?

בשנת 2006 מתקבלים בחיזיון מלא 3 מפות ייחודיות המבוססות על ע”פ שמות הקודש המפות מגלות באופן מדהים וייחודי את תחשיב ה”כלים” הרוחניים שאדם נולד איתם

וכן את ה”כלים” הרוחניים שאדם צובר במהלך חיו על כל מעשיו שעושה ופועל מהרגע שבא לעולם

רוב בני האדם אינם מסוגלים להבין את הכלים הללו שמשפיעים באופן ישיר על חייהם על כל רבדיה

בריאות, כלכלה, זיווג, ילדים, הגשמה עצמית, התפתחות גשמית ורוחנית ועוד.

למי מיועד הקורס? הקורס מיועד לכל מי שמעונין לטפל בעצמו ולשנות את נתיבי חיו הקורס מתאים לבעלי רקע בתחום הקבלה, בתחום הטיפול, העוסקים ברוחניות ולכל המבקשים לתת מזור לעצמם ולאנשים מבקשי עזרה

מעוניינים בפרטים נוספים?